СПОСОБИ ДОСТАВКИ

Умови доставки замовлень з розділу «Товари з України»:

До відділення «Укрпошти»

Відправка «Укрпоштою» здійснюється тільки в робочі дні. При підтвердженні замовлення через оператора до 12:00 в робочий день відправка проводиться цього ж дня або найближчого робочого дня. Терміни доставки до відділення «Укрпошти» 13 дні.

Вартість доставки згідно з діючими тарифами перевізника.

Після відправки товару номер ТТН буде вказано в бланку замовлення.

Дізнатися дату отримання замовлення ви можете на сайті компанії «Укрпошта» http://ukrposhta.ua/

До відділення «Нової пошти»

Відправка «Новою поштою» здійснюється тільки в робочі дні. При підтвердженні замовлення через оператора до 12:00 в робочий день відправка проводиться цього ж дня або найближчого робочого дня. Терміни доставки до відділення «Нової пошти» 13 дні.

Вартість доставки згідно з діючими тарифами перевізника.

Після відправки товару номер ТТН буде вказано в бланку замовлення.

Дізнатися дату отримання замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта» https://novaposhta.ua

Самовивіз з магазинів Інтертелеком

Ви можете оформити замовлення на нашому сайті і забрати свою покупку у фірмовому магазині.

При оформленні замовлення оператор контакт-центру уточнює зручне для Вас місце і час видачі покупки. Доставка замовлення до фірмового магазину «Інтертелеком» здійснюється за рахунок Продавця.

Підтверджене замовлення необхідно забрати протягом трьох робочих днів.

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії «Нова пошта» в присутності її працівника. У разі пошкодження упаковки, механічних пошкоджень пристрою, некомплектності, недостачі товару або відсутності заповненого гарантійного талона необхідно скласти акт невідповідності і відмовитися від отримання відправлення.

Доставка замовлень з сайту AliExpress здійснюється за його умовами.

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Умови оплати замовлень з розділу «Товари з України»:

ГОТІВКОВА

Оплата готівкою при отриманні товару можлива в пункті Самовивозу або за допомогою кур'єрської служби. При оплаті товару через кур'єрську службу додатково оплачується послуга «накладений платіж» згідно з тарифами перевізника.

БЕЗГОТІВКОВА

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Visa / MasterCard

Після оформлення замовлення, менеджер магазину зателефонує Вами, уточнить можливость оплати обраного товару на платіжну карту і надасть дані для оплати.

Оплата замовлень з сайту AliExpress здійснюється за його умовами.