"IT Market" - це унікальний спільний проект українського національного оператора зв'язку «Інтертелеком» і азіатської торгової площадки AliExpress, власником якої є найбільша китайська компанія Alibaba. Партнерська угода між компаніями ТОВ "Інтертелеком" і "Alibaba" було підписано весною 2019 р

Щорічно близько 46% українців купують товари, використовуючи інтернет, і з кожним роком число споживачів електронної комерції зростає не тільки в Україні, а й в усьому світі. З запуском продукту "IT Market" українці зможуть купувати товари та послуги мобільного оператора Інтертелеком і товари з AliExpress на українській торговельній площадці, що зробить покупку безпечної і більш зрозумілою.

"IT Market" - це не тільки кешбек сервіс товарів з AliExpress, а й сучасний маркет-плейс електронного обладнання, представленого вже на території України.

При реєстрації на "IT Market" кожному покупцеві надається унікальна можливість отримання мобільного номера оператора Інтертелеком, де він зможе здійснити грошові накопичення і виведення накопичених коштів і бонусів, отриманих за покупки. Мобільний номер буде надано клієнту абсолютно безкоштовно, як і послуги зв'язку, які клієнт зможе оплачувати, отримуючи бонуси від здійснених покупок на AliExpress.

Контакти продавців IT Market

Інтертелеком: м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 100

ITMOBILE: м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 100