За допомогою додатка IT Phone


Якщо у вас немає CDMA обладнання, ви можете користуватися послугами зв'язку Інтертелеком за найвигіднішими тарифами за допомогою додатка IT-Phone.

Додаток дає змогу здійснювати дзвінки, відправляти SMS-повідомлення, користуватися чатом через інтернет. Викликаний абонент може бути користувачем стаціонарного, кнопкового або мобільного телефону і не мати встановленого додатку IT Phone на своєму пристрої.

Як встановити IT Phone

 

1. Скачайте і встановіть програму IT Phone.2. Увійдіть в додатку на контактний номер телефону, який ви вказали при реєстрації на IT Market

3. Перейдіть на сайт https://www.intertelecom.ua/. Увійдіть в особистий кабінет (логін - номер вашого мобільного гаманця, пароль такий як на IT Market).

4. Натисніть кнопку Активувати ITPhone і введіть 10 цифр ID номера, які ви зможете знайти в профілі додатки ITPhone. Активація номера буде виконана через 10 хвилин.

5. Користуйтеся послугами Інтертелеком на Тарифному плані «IT PHONE On-Line» *.

6. Користуйтеся Інтертелеком без спеціального обладнання, де б ви не були!

7. Використовуйте накопичені в IT Market кешбек і бонуси на оплату послуг в додатку IT Phone.

* Використання Інтернет телефону IT Phone здійснюється за допомогою послуги SIP. Дану послугу необхідно активувати в особистому кабінеті на сайті Інтертелеком https://services.intertelecom.ua/

Абонентська плата - 1.5 грн./день (в разі використання) або 35 грн./30 днів. Детальніше: https://www.intertelecom.ua/it_phone_land?utm_source=saitlanding&utm_medium=saitbuttonlanding&utm_campaign=buttonlanding

За допомогою покупки Стартового пакета


1. Замовте Стартовий пакет на 
нашому сайті.
2. Вставте RUIM карту в слот вашого пристрою.
3. Активуйте відповідний тариф.
Якщо ви хочете, щоб вашим ID номером на майданчику IT Market був новий номер Стартового пакета, ви можете здійснити заміну ID номера в Особистому кабінеті й накопичувати кешбек і бонусні кошти на новому номері з можливістю надалі виводити кошти на оплату цього номера.

За допомогою послуги MNP


За допомогою послуги MNP
2. В Особистому кабінеті на IT Market виконайте заміну свого ID номера на ваш перенесений GSM номер.
3. Накопичуйте кешбек і бонусні кошти.
4. Виводьте кошти на оплату послуг зв'язку Інтертелеком за вашим номером.

 

«Інтертелеком» - національний оператор мобільного зв'язку, що надає послуги мобільного і фіксованого зв'язку за технологією CDMA, а також 3G інтернет.

Компанія створена в 2001 році, і за 18 років існування увійшла в четвірку найбільших мобільних операторів країни.

Зона покриття 3G Інтертелеком не має аналогів в Україні - 3G мережу оператора охоплює всі обласні центри та понад 14 000 населених пунктів, в яких проживає 85,8% населення. Також покриттям забезпечені всі основні автомобільні та залізничні шляхи сполучення, що дозволяє абонентам користуватися послугами зв'язку та 3G інтернету під час подорожей по всій країні.

Оператор «Інтертелеком» надає послуги в стандарті CDMA. Серед його основних переваг:

• висока якість зв'язку завдяки використанню сучасних систем кодування мови і високої завадостійкості;

• висока конфіденційність зв'язку - вбудований алгоритм кодування і розподіл інформації по широкому спектру сигналу забезпечують захист від несанкціонованого доступу і прослуховування;

• безпеку для здоров'я завдяки значенню вихідної потужності, яке в кілька разів менше аналогічних показників в інших стандартах.

Щоб користуватися зв'язком оператора «Інтертелеком» необхідно, щоб Ваше обладнання підтримувало стандарт CDMA.