ITMARKET.com.ua - Питання і відповіді

 

Реєстрація

 

Для отримання бонусів за покупки, вам необхідно зареєструватися за наступним алгоритмом:

1) Перейти в «Особистий кабінет»

2) Натиснути кнопку «Продовжити»

 

 При реєстрації ваш аккаунт буде прив'язаний до номера від компанії Інтертелеком. Якщо у вас немає номера телефону «Інтертелеком», заповніть форму та натисніть кнопку «Реєстрація». Якщо номер телефону «Інтертелеком» у вас вже є, натисніть кнопку «У мене є номер« Інтертелеком » і пройдіть реєстрацію з вашим існуючим номером.

 

Що таке бонус і як він працює?

Це повернення зазначеного відсотка грошей після покупки.

Здійснюючи покупки на IT Market (на AliExpress, або в розділі «Товари з України»), Ви будете отримувати частину вартості своїх замовлень у вигляді бонусних коштів. Після здійснення покупки нараховані кошти з'являться у вашому «Особистому кабінеті». Детальніше про бонуси


Як здійснити покупку і отримати бонус?

Щоб отримати бонус, необхідно виконати інструкцію:

1) купують в «Особистому кабінеті» або зареєструватися

2) Вибрати товар з розділу «Товари з Китаю» або в розділі «Товари з України»

3) Додати товар в Корзину.

Якщо товар з розділу «Купуй на AliExpress», то система перенаправить Вас в магазин AliExpress, і далі замовлення буде здійснюватися за правилами цього магазину. Якщо товар з розділу «Товари з України», то необхідно оформити замовлення і натиснути однойменну кнопку);

4) Оплатити товар на IT Market, якщо товар з розділу «Товари з України». Якщо товар з AliExpress, то оплата проводиться на AliExpress;

5) Увійти в свій «Особистий кабінет» через деякий час, щоб переглянути суму планованого до нарахування бонусу

6) Для отримання бонусу потрібно підтвердити отримання товару і вивести гроші на свій особовий рахунок в IT Market. З особового рахунку, ви можете направити кошти на оплату послуг зв'язку Інтертелеком

Детальніше тут


Як використовувати ID номер (номер, який дається при реєстрації)?

При реєстрації на IT Market вам надається віртуальний ID, номер якого є номером телефону оператора «Інтертелеком». Щоб отримати на нього бонусні кошти, необхідно їх вивести.

Віртуальний ID номер надає наступні можливості:

- розраховуватися за послуги зв'язку «Інтертелеком;

- активувати тарифний план для ID-номера і користуватися ним як номером телефону оператора «Інтертелеком» Детальніше тут

Чи потрібно реєструвати новий аккаунт на Aliexpress?

Ні, можна скористатися своїм уже існуючий обліковий запис в магазині AliExpress. Щоб нараховувався бонус переходити на сторінку Aliexpress потрібно тільки зі сторінки IT Market, перед цим пройшовши авторизацію. Якщо у вас немає облікового запису на Aliexpress, необхідно зареєструватися.

Скільки грошей мені повернеться з кожного замовлення?

Розмір бонусу залежить від категорії товару

Як Aliexpress зрозуміє, що я зробив покупку через IT Market?

При переході в магазин по нашому посиланню, Aliexpress отримує спеціальні параметри покупця, за якими визначає, що саме ми привели клієнта, і налічує винагороду.

Чи потрібно мені за щось платити?

Ні, всі свої послуги ми надаємо безкоштовно. Виведення коштів на послуги зв'язку оператора Інтертелеком, на нашому ресурсі здійснюється без комісії з можливістю виведення будь-якої суми.

 Як я зрозумію, що отримав бонуси?

Після покупки на Aliexpress або в розділі «Товари з України» бонуси відобразиться в вашому «Особистому кабінеті», де ви зможете відслідковувати статус замовлення і розмір планованого до нарахування бонус. Точну суму нарахування можна дізнатися тільки в день підтвердження отримання замовлення. Щоб скористатися нарахованими бонусом, потрібно вивести кошти на особовий рахунок в IT Market.

Як довго я можу зберігати бонуси?

Зберігання бонусних коштів в Особистому кабінеті - безстрокове.

Після натискання кнопки «Вивести» в Особистому кабінеті, бонуси потрапляють на рахунок Вашого номера телефону Інтертелеком, де зберігаються протягом 180 днів.

Якщо у мене немає обладнання як я можу скористатися зв'язком і накопиченими бонусами?

Якщо у вас немає CDMA обладнання і вам нікуди вивести накопичені кошти, пропонуємо активувати на вашому пристрої додаток IT Phone і прив'язати до нього віртуальний номер в IT Market. Ви зможете користуватися зв'язком від Інтертелеком, а бонуси виводити на оплату абонплати в додаток IT Phone.

Ознайомтесяз Інструкцією по активації програми IT Phone 

 

Здійснюючи покупки на IT Market і накопичуючи бонусні кошти, ви отримуєте можливість істотно економити на зв'язку, оплачуючи накопиченими від покупок засобами абонплату і інші послуги Інтертелеком без комісії.